Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (348)

czwartek, 23 marzec 2017 23:51

IX Gminne Dyktando Ortograficzne w Naprawie

Napisał

Dnia 17 marca 2017 roku w Zespole Szkół w Naprawie odbyło się IX Gminne Dyktando „MISTRZ ORTOGRAFII”, którego rokrocznie organizatorem jest Zespół Szkół w Naprawie oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie. 

czwartek, 23 marzec 2017 18:59

WIOSNA W DAŃKOWSKIM!

Napisał

23 marca 2017 r. w Zespole Szkół im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie witano wiosnę. Witano ją w nietypowym klimacie, mianowicie „Prosto ze średniowiecza!”

Od 21 do 23 marca budowa podpór wiaduktu łączącego istniejącą drogę ekspresową S7 z nowo budowanym odcinkiem S7 w Lubniu trwała będzie przez całą dobę. Wszystko po to, aby zminimalizować utrudnienia dla kierowców. Czasowo wprowadzany będzie ruch wahadłowy, tylko na niezbędny dla prowadzonych prac i bezpieczeństwa ruchu okres, po czym ruch odbywał się będzie normalnie.

Grupa jordanowskich radnych złożyła projekt uchwały dotyczącej wprowadzenia ulg dla tych z właścicieli domów i mieszkań, którzy nie trują środowiska. Dokument w tej sprawie trafił na dziennik podawczy.

Pomóż w wygraniu koncertu Majki Jeżowskiej, podczas którego zorganizowana zostanie zbiórka pieniędzy na rehabilitację małej Oliwki.

środa, 15 marzec 2017 08:21

Jordanów. Jak nie śnieg to…błoto

Napisał

Trudne chwile przeżywają mieszkańcy okolic ulicy 3 Maja. Po ciężkiej zimie drogi dojazdowe do domów toną w błocie. Miejscowi urzędnicy ruszyli już w teren.

Pamiętacie charytatywne laleczki uszyte przez uczniów z Zespołu Szkół im bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie?

Kolejne spotkanie odbyło się w Osielcu w dniach 9 i 10.03.2017 w ramach projektu Świat jest w grochy kolorowe - czyli pochwała różnorodności z programu Fundacji BGK "Na dobry początek".

6 marca ok. godz. 13:00 rozpoczęło się drążenie ponad 2 km tunelu pod Małym Luboniem, na odcinku S7 Lubień – Rabka Zdrój pomiędzy Naprawą a Skomielną Białą. Ze względów technologicznych i bezpieczeństwa wykonywanych robót dopuszczone są prace w ruchu ciągłym, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.'

Strona 1 z 27

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanów Top of Page