Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (330)

poniedziałek, 23 styczeń 2017 09:13

Kolędowanie w gminie Jordanów

Napisał

W niedzielę, 22 stycznia br. w Wysokiej, odbyła się coroczna impreza pod nazwą „Kolędowanie w Gminie Jordanów”. Jej organizatorami byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Koło Gospodyń Wiejskich z Wysokiej i Ochotnicza Straż Pożarna z Wysokiej. 

Świat jest w grochy kolorowe - pochwała różnorodności, to projekt, którego koordynatorem jest GOKSiP w Jordanowie, a współfinansowany jest ze środków Fundacji BGK w ramach programu Na dobry początek.

niedziela, 15 styczeń 2017 15:57

(VIDEO) Owacja na stojąco w jordanowskim kościele

Napisał

Wierni, którzy w niedzielę o godzinie 11:30 przyszli na mszę do kościoła w Jordanowie zastali niecodzienny widok. Niecodziennie wszak można zobaczyć na żywo w akcji Małą Armię Janosika z Raby Wyżnej oraz zespół "Krzesani" ze Spytkowic.

niedziela, 25 grudzień 2016 08:51

Budynek poczty czeka generalny remont

Napisał

Władze miasta Jordanowa po konsultacjach z mieszkańcami, mają zdecydować, co znajdzie się w obecnej siedzibie budynku poczty na Rynku. Ostateczne decyzje mają zapaść, po konsultacjach społecznych, które odbywają się w ramach przygotowania do realizacji programu rewitalizacji miasta. Jeśli wniosek Jordanowa zostanie ostatecznie zaakceptowany, miasto może liczyć na dotacje  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego  na lata 2014 – 2020.

poniedziałek, 19 grudzień 2016 20:19

Budżet obywatelski oficjalnie przyznany

Napisał

Burmistrz Jordanowa, Iwona Bilska oficjalnie ogłosiła, które projekty zostaną zrealizowane ze środków tzw. budżetu obywatelskiego.

niedziela, 18 grudzień 2016 11:45

Złote Gody w Jordanowie

Napisał

W Szkole Podstawowej w Jordanowie odbyła się bardzo miła uroczystość. Władze miasta zorganizowały w niej spotkanie dla wyjątkowych par, takich, które w tym roku świętowały pięćdziesiątą rocznicę ślubu, czyli złote gody. 

Sezon zimowy w już się rozpoczął, jednak nie dla wykonawców drogi ekspresowej S7 od Lubnia do Rabki. Na wszystkich trzech odcinkach trwają prace przy wiaduktach i mostach, drodze głównej i miejscach obsługi podróżnych. Na węźle Skomielna i Miejscu Obsługi Podróżnych Krzeczów trwają prace przy wykopach, natomiast w Miejscu Obsługi Podróżnych Lubień budowany jest nasyp.

środa, 14 grudzień 2016 19:17

Jordanów dostał nową karetkę

Napisał

Dzięki dotacji wojewody małopolskiego kolejna nowoczesna karetka trafiła do suskiego szpitala.

Strona 1 z 26

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanów Top of Page