Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (367)

Trwają prace koncepcyjne nad rozbudową sieci gazowej dla Osielca i Naprawy. Czy nowe źródło energii ostatecznie dotrze do tamtejszych domów, to zależy od samych ich mieszkańców.

piątek, 19 maj 2017 07:22

Wdarli się w górę na niemal sto metrów

Napisał

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała informacje na temat postępu prac przy drążeniu tunelu na zakopiance.

wtorek, 16 maj 2017 10:43

Dwa miliony trafią do gminy Jordanów

Napisał

Gmina Jordanów uzyskała dofinansowanie dla projektu „Kompetencje – kluczowe czynniki sukcesu”. Władze gminy przyznają, że sukces ten był możliwy dzięki zaangażowaniu w przygotowanie projektu i wniosku o dofinansowanie przedstawicieli Stowarzyszenia Erudio.

piątek, 12 maj 2017 08:11

Uszyją lalki by pomóc potrzebującym

Napisał

Na niezwykły pomóc wpadli animatorzy kultury w Osielcu. Wraz z mieszkańcami uszyją szmaciane lalki, które trafią na aukcję. Pomóc w tworzeniu zabawek może każdy!

czwartek, 11 maj 2017 08:45

Zielone Miasteczko czeka na koordynatorów

Napisał

Burmistrz Jordanowa ogłosił nabór kandydatów na członków zespołu koordynującego miejscowy budżet obywatelski. Zostaną oni wybrani spośród mieszkańców i przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Władze Jordanowa zapraszają właścicieli psów do skorzystania z akcji bezpłatnego czipowania czworonogów. Akcja potrwa do połowy grudnia lub do wyczerpania środków na to przeznaczonych. Dlatego warto się spieszyć z podjęciem decyzji.

środa, 26 kwiecień 2017 15:08

Mieszkańcy Osielca na Sesji Rady Powiatu Suskiego

Napisał

W dniu 25.04.2017 roku odbyła się XXIX Sesja V kadencji Rady Powiatu Suskiego. W jej punkcie 7 przewidziano wystąpienia mieszkańców i zaproszonych gości. Zjawiła się grupa mieszkańców wsi Osielec na czele z Sołtysem Panią Krystyną Drobny. Wyrazili oni przy wsparciu lokalnych radnych powiatowych swoje zaniepokojenie faktem zamknięcia drogi powiatowej Nr  1677 K Zubrzyca – Sidzina – Bystra – Łętownia w rejonie Górnego Osielca  i braku działań w przedmiocie naprawy drogi powiatowej.

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 08:20

Brakuje koszy, czy kultury?

Napisał

Jeden z internautów z Jordanowa podzielił się w sieci swoim spostrzeżeniem. Opisał to, co zauważył pod swoimi stopami podczas spaceru po centrum Zielonego Miasteczka.

O zmianach na stanowiskach dyrektorów szkół średnich w Suchej Beskidzkiej pisaliśmy wcześniej. Tam w wyniku konkursu zostali powołani całkiem nowi włodarze trzech suskich szkół. Tymczasem w Jordanowie wszystko zostaje po staremu. 

Strona 1 z 29

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanów Top of Page