Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (391)

Coraz więcej osób w starszym wieku aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności, jednak zapewne nadal wielu pozostaje „w ukryciu”. Dlatego ważne jest rozmawianie na temat spraw seniorów, najlepiej z ekspertami. Takie rozmowy odbędą się już we środę w Jordanowie.

poniedziałek, 17 lipiec 2017 08:57

Puchar Wójta Gminy Jordanów dla Łętowni

Napisał

W niedzielę, 16 lipca br. w Naprawie, odbył się VIII Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów,  w którym  wzięły udział drużyny ze wszystkich sołectw Gminy Jordanów. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, a startujący w nim zawodnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy Jordanów i nagrody pieniężne, których łączna pula wynosiła 10 tys. złotych.

piątek, 14 lipiec 2017 09:15

Jordanów. Trzy studnie to za mało

Napisał

W 2016 roku w Jordanowie wydrążono trzy studnie głębinowe. Aby jednak uniezależnić mieszkańców miasta od niepewnych dostaw cennego płynu ze Skawy, potrzebne są kolejne drążenia.

wtorek, 11 lipiec 2017 08:50

Wraca problem osuwiska w Osielcu

Napisał

Jak informowaliśmy nie tak dawno na łamach naszego portalu, Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej awaryjnie zamknęło drogę 1677 K Zubrzyca – Sidzina Bystra – Łętownia w rejonie Górnego Osielca w związku z aktywnością tamtejszego osuwiska i potencjalnym niebezpieczeństwem dla zdrowia i życia użytkowników drogi. Na jednej z sesji Rady Powiatu Suskiego pojawili się mieszkańcy Osielca z apelem  o umożliwienie przejazdu chociażby w ograniczonym zakresie.

Wczorajszy dzień z pewnością przejdzie do historii naszego miasta, jako dzień dla najmłodszych. Dlaczego?

środa, 05 lipiec 2017 22:48

KOLEJNE MILIONY DLA GMINY JORDANÓW

Napisał

W dniu 4 lipca br. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys przekazał Wójtowi Gminy Stanisławowi Pudo umowę gwarantującą przyznanie Gminie Jordanów dotacji w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Władze gminy Jordanów poinformowały, że w tym roku zostanie przeprowadzona aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest. Dlatego proszą mieszkańców o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących posiadanych wyrobów azbestowych.

poniedziałek, 10 lipiec 2017 18:28

Mieszkańcy komentują pierwsze LED-y w Jordanowie

Napisał

Zielone Miasteczko wzbogaciło się o pierwsze nowoczesne lampy. Nie pozostało to bez komentarza mieszkańców Jordanowa.

wtorek, 27 czerwiec 2017 23:12

Osielec. Świat jest w grochy kolorowe

Napisał

Świat jest w grochy kolorowe czyli pochwała róznorodności to projekt Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie współfinansowany ze środków Fundacji BGK.

Strona 1 z 31

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanów Top of Page