Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 16 grudzień 2016 19:23

Uczniowie z Sidziny w finale V Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych.

W sobotę 10 grudnia 2016 r. w Piasecznie k. Warszawy odbyły się zawody finałowe V Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. W gronie finalistów znalazły się 2 Drużyny Zespołu Szkół w Sidzinie.

Z wielką radością informujemy, że drużyna „Tornado” Bartłomiej Jaromin i Jakub Lipka zajęła I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Dobrą 16 pozycję zajęła drużyna „Trąba” Powietrzna: Krzysztof Tempka, Krzysztof Maj i Tomasz Chorąży. Gratulujemy chłopcom wspaniałych pomysłów, precyzji, zaangażowania i determinacji przy wykonywaniu naprawdę trudnych maszyn.

 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaBystra-SidzinaUczniowie z Sidziny w finale V Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. Top of Page