Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Bystra-Sidzina (79)

wtorek, 18 lipiec 2017 08:32

Bezpieczniej i ładniej w Sidzinie Górnej

Napisał

Kilka klików na klawiaturze i można sprawdzić, jak zmienia się nasz region. To dzięki inwestycjom, jak a kończąca się w Sidzinie.

wtorek, 04 lipiec 2017 12:13

Święto Drzewa i... wyścig traktorów!

Napisał

Tradycyjne rąbanie drzewa, przecinanie belek piłą, wbijanie gwoździ na czas, przewożenie partnera z drużyny taczką, ale tez i kompletna nowość - wyścig traktorów w ramach ogólnopolskiej Formuły Traktor. Tegoroczne Święto Drzewa, które odbyło się w sobotę w Sidzinie na długo zapadnie w pamięci uczestników oraz widzów.

Władze gminy Bystra – Sidzina zapraszają do Sidziny na tradycyjny festyn „Święto Drzewa”. W tym roku, prócz licznych atrakcji odbędzie się wyścig … traktorów. 

W Sidzinie powstał byko – smok. Tak się spodobał znawcom tych legendarnych gadów, że… wygrał krakowską Paradę Smoków!

środa, 07 czerwiec 2017 08:15

Przedszkolaki z Bystrej w gronie liderów!

Napisał

Nie dość, że żywiołowe, to jeszcze proekologiczne. Przedszkolaki z Bystrej Podhalańskiej udowodniły, że warto stawiać na czyste środowisko.

W połowie maja na terenie Gminy Bystra-Sidzina odbyła się akcja „Sprzątanie świata 2017”. W akcji uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół im. Dzieci Zamojszczyzny w Sidzinie, Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Bystrej Podhalańskiej oraz dzieci z Przedszkola Publicznego w Bystrej Podhalańskiej i Przedszkola Publicznego w Sidzinie.

czwartek, 06 kwiecień 2017 17:37

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym 2017 - finał powiatowy

Napisane przez

Zwycięzcy eliminacji gminnych wzięli udział w finale powiatowym w ramach zawodów "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym", który w dniu dzisiejszym odbył się w Bystrej Podhalańskiej. Najlepsze drużyny w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów uzyskały awans do zawodów wojewódzkich.

To dopiero informacja. Mieszkańcy gminy Bystra – Sidzina będą mogli śledzić ciepło i to w dodatku to, które ucieka im z domów. Wszystko za sprawą kamery termowizyjnej, która sprawdzi izolację termiczną budynku mieszkalnego. Pomysł fajny i warto z niego skorzystać.

środa, 01 luty 2017 08:39

Powiat ponownie wsparł skansen w Sidzinie

Napisał

7 tysięcy złotych - taką kwotę przeznaczy w tym roku Powiat Suski dla skansenu w Sidzinie. Na co pójdą otrzymane środki?

Strona 1 z 7

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaBystra-Sidzina Top of Page