Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jacek Moćko
wtorek, 20 grudzień 2016 07:50

Budzowskie przedszkolaki podarowały książki

Już trzeci raz budzowskie przedszkolaki wzięły udział w  akcji charytatywnej „Dzieci – Dzieciom”. Dotychczas zbierały zabawki. W tym roku postanowiły obdarować innych książkami. 

Dwa lata temu i przed rokiem dzieci przynosiły zabawki. W tym roku Ministerstwo Edukacji Narodowej promuje czytelnictwo. Dlatego postanowiono, że maluchy przyniosą książki. Nie musiały być nowe, ale nie mogły być zniszczone, popisane, brudne lub poklejone. W sumie przedszkolaki przyniosły ich 98. Przekazano je do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, którego pracownicy mają najlepsze rozeznanie w sytuacji materialnej rodzin z terenu gminy. Mieli za zadanie dostarczyć prezenty dzieciom z gorzej sytuowanych rodzin robiąc im mikołajkowo-świąteczny prezent.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaBudzówBudzowskie przedszkolaki podarowały książki Top of Page