Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 19 grudzień 2016 08:47

Budzów liczy na dotację. Powstanie ośrodek rekreacyjno- turystyczny?

Jeżeli uda się tylko gminie Budzów pozyskać dotację, to zamierza do czerwca 2018 roku, wybudować ośrodek rekreacyjno- turystyczny. Będzie się on znajdował w miejscowości Palczy.

Gmina złożyła już odpowiedni wniosek o dofinansowanie zadania w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego  na lata 2014 – 2020.

Całkowita wartość przedsięwzięcia na podstawie kosztorysu  inwestorskiego wynosi: 1, 2 mln zł. Gmina zabiega o dofinansowanie w wysokości ponad 900 tys. zł. Sama ze swojego budżetu dołoży kolejne 300 tys.

sj

Komentarze   

 
suszanin.
-8 #2 suszanin. 2016-12-19 15:15
WIOŚ, powinien się tym zainteresować, mamy w naszym regionie inspektora, może by tak się przyglądnął Paleczce, czy woda w tej rzeczce jest badana w jakiś sposób.
Cytować
 
 
Lyon
-4 #1 Lyon 2016-12-19 14:03
Najpierw w rzece, która płynie przez Palce musi płynąć woda zamiast ścieków.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaBudzówBudzów liczy na dotację. Powstanie ośrodek rekreacyjno- turystyczny? Top of Page