Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 18 grudzień 2016 11:36

W Budzowie liczą na dotacje na kanalizację

Gmina Budzów stara się o dotacje na budowę kanalizacji. Łączny koszt robót wynieść ma ponad 5 mln 700 tys. złotych. Pieniądze mają pochodzić z  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Ostateczna decyzja, czy gmina otrzyma pieniądze na ten cel zapadnie z początkiem przyszłego roku.

 

W ramach projektu planowana jest budowa  nowej sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości blisko 20 km. Będą nią odprowadzane ścieki z 274 budynków położonych w miejscowości Budzów.

Z budżetu własnego gmina zamierza wydać na inwestycję 3,7 mln zł. Wnioskowana kwota dotacji, to nie całe 2 mln zł. Planowany termin zakończenia prac zaplanowano na czerwiec 2018 roku.

sj

Komentarze   

 
Zembrzyce
-8 #3 Zembrzyce 2016-12-19 20:31
W Budzowie to w takim tempie...za następne 26 lat wykonają kanalizację . he he

Ale jeszcze nie wiadomo.he he

A reszta gminy w tym: Jachówka , Palcza ..... to za .... 52 lata. he he.
Cytować
 
 
Persil
-4 #2 Persil 2016-12-18 13:26
10 lat za późno. Kto jest temu winien?Wybitnie utalentowany
Hstoria mu tego nie zapomni!"
Cytować
 
 
szalone tempo
-2 #1 szalone tempo 2016-12-18 13:23
Dobre i to na początek po 26 latach "rządów" tego samego wójta.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaBudzówW Budzowie liczą na dotacje na kanalizację Top of Page