Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 05 grudzień 2016 20:00

„Złote Gody” w Gminie Budzów

W dniu 5 grudnia 2016 r. pary małżeńskie z terenu Gminy Budzów obchodziły „Złote Gody".

Wójt Gminy Budzów- Jan Najdek udekorował Jubilatów przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie", a następnie razem z Przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Szczepaniak i Sekretarz Gminy-Janiną Pieronkiewicz złożyli zebranym parom gratulacje oraz serdeczne życzenia. Jubilaci otrzymali dyplomy, kwiaty oraz upominki.
Uroczystość „Złotych Godów" uświetnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej Zachełmnej, przygotowany specjalnie na tę okazję przez Panią Krystynę Stypuła.


W gronie odznaczonych par znaleźli się Państwo:
1. Józefa i Czesław Dobosz z Baczyna
2. Genowefa i Bolesław Polak z Baczyna
3. Janina i Antoni Lasek z Budzowa
4. Zofia i Stanisław Liszka z Budzowa
5. Anna i Franciszek Lach z Bieńkówki
6. Krystyna i Michał Malina z Bieńkówki
7. Helena i Józef Szczerba z Bieńkówki
8. Anna i Józef Celak z Jachówki
9. Kazimiera i Władysław Kot z Palczy
10. Anna i Bronisław Mirocha z Zachełmnej
Dostojnym Jubilatom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia długich lat spokojnego życia, nieustającego zdrowia oraz radości z tego, co przynosi kolejny dzień. Niech ten szczególny dla Państwa czas świętowania Jubileuszu będzie okazją nie tylko do wspomnień, ale także do pogodnego spojrzenia w przyszłość.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaBudzów„Złote Gody” w Gminie Budzów Top of Page