Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Budzów (65)

wtorek, 11 lipiec 2017 19:25

Pomóżmy Szczepanowi z Bieńkówki!

Napisał

Szczepan Kachnic to 27- letni mieszkaniec Bieńkówki. Wiódł normalne życie, miał pracę, swoje pasje i plany na przyszłość. Jego życie zmieniło się o 180 stopni, kiedy to w maju dostał niedokrwiennego udaru do pnia mózgu. Od tego czasu jest sparaliżowany. Obecnie przebywa w ośrodku Votum w Krakowie. Jedynie odpowiednie leki i przede wszystkim rehabilitacja mogą zapewnić mu szansę na normalne życie w przyszłości. Jednak te wszystkie zabiegi są kosztowne.

poniedziałek, 03 lipiec 2017 08:36

Mieszkańcy Budzowa i okolic powitali lato

Napisał

Lato, a tym samym wakacje, nabierają rozpędu. Można to było doskonale odczuć podczas zorganizowanego w Budzowie Powitania Lata 2017.

środa, 21 czerwiec 2017 14:54

Playback show w Jachówce

Napisał

W Domu Ludowym w Jachówce odbyła się kolejna edycja „Playback – wariacje muzyczne. Dzieci i młodzież pokazały, że obycia ze sceną im nie brakuje. 

piątek, 02 czerwiec 2017 11:03

W Palczy powstanie budynek gminny.

Napisał

Jeszcze w tym roku w bezpośrednim sąsiedztwie Orlika w Palczy powstanie budynek gminny. Przetarg na jego budowę został już rozstrzygnięty.

wtorek, 16 maj 2017 22:33

Wójt Budzowa apeluje!

Napisał

Czy gminie grozi powódź? Mieszkańcy nie pomagają w ochronie przed żywiołem.

Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów  i Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomani w Budzowie zorganizowały Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych w Jachówce.

piątek, 21 kwiecień 2017 08:38

Do Budzowa bez gotówki

Napisał

Miejscowy urząd gminy poinformował, iż przystąpił do programu „Program bezgotówkowy dla urzędów”. Ma to ułatwić i przyspieszyć załatwianie spraw związanych z opłatami.

wtorek, 11 kwiecień 2017 13:48

Rodzinny Dzień Sportu w Budzowie.

Napisał

Po raz czwarty wychowawczynie w Przedszkolu Samorządowym w Budzowie – Halina Pieczara i Dorota Burliga zorganizowały Rodzinny Dzień Sportu.  

poniedziałek, 10 kwiecień 2017 09:14

Było czuć aromat Świąt!

Napisał

W Bieńkówce odbył się po raz trzynasty już Powiatowy Konkurs Potraw i Palm Wielkanocnych. Wzięło w nim udział kilkanaście kół gospodyń wiejskich z regionu. Nic dziwnego, że Dom Wiejski stał się swoistym rajem dla miejscowych łasuchów.

Strona 1 z 5

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaBudzów Top of Page