środa, 14 grudzień 2016 12:07

ALPS. Futsalowa pigułka (10 grudnia)

2EZ 4-15 Blok Ekipa

Na samo rozpoczęcie kolejki otrzymaliśmy jednostronne widowisko. Blok Ekipa już do przerwy pokazała swoją przewagę wygrywając 8-1. Po zmianie stron poszła za ciosem, przez co wysoko wygrała ze swoim rywalem. Bramki dla 2EZ zdobyli Gibas Sebastian (3x) oraz Mirek Dawid. Na listę strzelców w Blok Ekipie wpisali się Matyja Mateusz (7x), Dyrcz Dawid (4x), Kaczmarczyk Tomasz (2x), Białończyk Kamil oraz Wotyczko Szymon.

Viper 2-2 Synowie Luja

W drugim meczu widzieliśmy starcie dwóch wyrównanych zespołów. Do przerwy żadna z drużyn nie mogła zdobyć bramki. Pomimo tego że obie drużyny miały pełno sytuacji, kończyły się te próby często na obijaniu bramki. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy dla obu ekip. Po jednej bramce dla Viper strzelili Sałaciak Mateusz oraz Migas Damian. Natomiast dla Synów strzelił Bednarz Rafał, a także po samobójczym trafieniu Nieciąg Łukasz.

The Dreamers 6–3 RAFKOP

Na spotkaniu można było zobaczyć jak błędy w obronie mogą zaważyć o wyniku. Drużyna z Grzechynii prowadziła 2-0 z Marzycielami, jednak w efekcie 3 poważnych błędów w grze straciła prowadzenie, a drużyna z Makowa dorzuciła jeszcze sobie zaliczkę. Dla Grzechynian wszystkie trzy bramki zdobył Kozina Krzysztof. Dla The Dreamers strzelali Listwan Tomasz (3x), Piątek Arkadiusz, Job Maciej oraz Palcar Lucjan.

Granda 7-3 Playboys

O tym że nie warto dużo faulować przekonało się w sobotę Playboys. Prowadzili w drugiej połowie z ekipą z Kojszówki, jednak dzięki rzucie karnym po 6 i 7 faulu, Grandzie udało się wrócić na właściwy tor. Dla Grandy strzelili Stanek Jakub (4x), Mołek Mateusz (2x) i Rzeszótko Marcin. Natomiast dla Budzowian bramki zdobyli Mirocha Konrad (2x) oraz Wierzbicki Rafał.

Gamba Furiosa 10-5 AKS Las

Pomimo przebywania na ostatnim miejscu w tabeli AKS pokazał że łatwo się nie poddaje i starał się jak najbardziej uprzykrzyć życie Gambie. Po ciężkim meczu Gamba pokazała że przypadkowo nie została liderem ligi. Bramki dla Gamby zdobyli Kopacz Mariusz (4x), Basiura Jarosław (2x), Rzadek Michał (2x), Popielarczyk Wojciech i Nosal Jakub. Dla AKS strzelili Kachel Mirosław (2x), Targosz Grzegorz (2x) oraz Pytlik Karol.

25-06-2017 13:00
Los Asfaltos 5 : 7 ZrobioneZdrewna.pl
25-06-2017 12:00
Playboys 3 : 7 Monter
25-06-2017 11:00
The Dreamers 6 : 6 Gamba Furiosa
25-06-2017 09:00
AKS 10 : 0 Beton 2