środa, 07 grudzień 2016 10:14

ALPS. Futsalowa pigułka (3 grudnia)

AKS Las 6 – 8 Synowie Luja

Przed spotkaniem obie ekipy miały zerowy dorobek punktowy. Oglądający spotkanie mogliby stawiać na AKS, którzy bardziej kontrolowali grę, jednak z powodu braku skuteczności w ataku, to Synowie Luja prowadzili do przerwy. W drugiej połowie początkowo żadna z drużyn nie mogła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, można było obejrzeć mnóstwo bramek w wykonaniu obydwu drużyn. W końcu w ostatnich minutach spotkania to ekipie z Jordanowa udało się zadać dwa decydujące ciosy. Po dwa gole dla AKS zdobyli Kachel Mirosław oraz Danel Szymon, a po jednym trafieniu zaliczyli także Wątroba Tomasz i Kuźlik Wojciech. Natomiast dla Synów po równo podzielili się bramkami Pyrtek Mateusz i Kokoszka Grzegorz.

The Dreamers 4-5 Granda

W meczu o 6 punktów górą okazała się ekipa z Kojszówki. Pomimo tego że „Marzycielom” udało się szybko objąć dwubramkowe prowadzenie, Grandzie udało się do przerwy prowadzić 4-2. Po przerwie Granda dołożyła jeszcze jedno trafienie, podczas gdy The Dreamers robiło wszystko aby wyszarpnąć chociaż punkt z tego spotkania. Dwie bramki dla Dreamers zdobył Listwan Tomasz, natomiast po jednym trafieniu zdobyli Palcar Lucjan oraz Barzyczak Roman. Dla ekipy z Kojszówki strzelali Stanek Jakub (2x), Dudziak Karol, Rzeszótko Marcin oraz Mołek Mateusz.

Blok Ekipa 5-2 RAFKOP

Przed spotkaniem większe szanse na zwycięstwo przypisywano Blok Ekipie. Drużyna z Grzechynii nie chciała dać łatwo za wygraną i do przerwy był remis 2-2. Po przerwie do bramki trafiała tylko Blok Ekipa, wygrywając pewnie to spotkanie. Bramki dla Blok Ekipy strzelali Dyrcz Dawid (2x), Kaczmarczyk Tomasz (2x) oraz Matyja Mateusz. Natomiast dla RAFKOP po jednym trafieniu zanotowali Kozina Krzysztof i Malczewski Andrzej

2EZ 5-6 Viper

Kolejne spotkanie dwóch drużyn, które jeszcze nie wygrały meczu. Pomimo częstszego utrzymywania się przy piłce 2EZ, zwycięska okazała się ekipa z Żarnówki. Mecz z powodu bardzo ostrej gry nie zaliczał się do przyjemnych do oglądnięcia. Dla 2EZ strzelali Jończyk Krzysztof (2x), Gibas Sebastian (2x) i Sala Krzysztof. Z kolei dla Viper bramki zdobyli Szpak Jakub (3x), Sałapatek Krzysztof (2x) oraz Migas Damian.

Gamba Furiosa 15 –2  Playboys

Przed kolejką obie ekipy były na samym przodzie ligowej tabeli, oczekiwano więc hitu kolejki. Otrzymaliśmy jednak popis jednej drużyny. Gamba wykorzystała swoje doświadczenie i pokazała piękną, zespołową grę. Ekipie z Budzowa tylko 2 razy udało się pokonać bramkarza rywali. Po jednej bramce dla Playboys strzelili Sergiel Dominik i Wierzbicki Rafał. Dla Gamby strzelali Rzadek Michał (4x), Kopacz Mariusz (3x), Lenart Konrad (3x), Juryta Mateusz (2x), Głuch Paweł, Popielarczyk i Basiura Jarosław