Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Futsal ALPS liga futsalu 2016-17
Print
1 kolejka 19-11-2016 14:00 2ez 2 : 4 RAFkOP
  19-11-2016 15:00 BLOK Ekipa 5 : 4 The Dreamers
  19-11-2016 16:00 Granda 8 : 0 AKS
  19-11-2016 17:00 Synowie Luja 5 : 7 Playboys
  19-11-2016 18:00 Gamba Furiosa 11 : 1 VIPER

2 kolejka 26-11-2016 14:00 VIPER 4 : 6 Playboys
  26-11-2016 15:00 Granda 4 : 3 RAFkOP
  26-11-2016 16:00 AKS 0 : 1 BLOK Ekipa
  26-11-2016 17:00 2ez 3 : 10 The Dreamers
  26-11-2016 18:00 Gamba Furiosa 11 : 2 Synowie Luja

3 kolejka 03-12-2016 14:00 AKS 6 : 8 Synowie Luja
  03-12-2016 15:00 The Dreamers 4 : 5 Granda
  03-12-2016 16:00 BLOK Ekipa 5 : 2 RAFkOP
  03-12-2016 17:00 2ez 5 : 6 VIPER
  03-12-2016 18:00 Gamba Furiosa 15 : 2 Playboys

4 kolejka 10-12-2016 14:00 2ez 4 : 15 BLOK Ekipa
  10-12-2016 15:00 VIPER 2 : 2 Synowie Luja
  10-12-2016 16:00 The Dreamers 6 : 3 RAFkOP
  10-12-2016 17:00 Granda 7 : 3 Playboys
  10-12-2016 18:00 AKS 5 : 10 Gamba Furiosa

5 kolejka 17-12-2016 14:00 VIPER 2 : 5 RAFkOP
  17-12-2016 15:00 The Dreamers 7 : 6 Playboys
  17-12-2016 16:00 Granda 0 : 5 Synowie Luja
  17-12-2016 17:00 2ez 2 : 3 AKS
  17-12-2016 18:00 BLOK Ekipa 1 : 9 Gamba Furiosa

6 kolejka 07-01-2017 14:00 RAFkOP 2 : 1 Synowie Luja
  07-01-2017 15:00 AKS 7 : 3 VIPER
  07-01-2017 16:00 The Dreamers 4 : 5 Gamba Furiosa
  07-01-2017 17:00 2ez 1 : 9 Playboys
  07-01-2017 18:00 BLOK Ekipa 8 : 3 Granda

7 kolejka 14-01-2017 14:00 2ez 6 : 5 Granda
  14-01-2017 15:00 VIPER 3 : 1 The Dreamers
  14-01-2017 16:00 Gamba Furiosa 10 : 4 RAFkOP
  14-01-2017 17:00 Playboys 7 : 5 AKS
  14-01-2017 18:00 Synowie Luja 0 : 2 BLOK Ekipa

8 kolejka 21-01-2017 14:00 AKS 5 : 4 RAFkOP
  21-01-2017 15:00 Synowie Luja 9 : 1 The Dreamers
  21-01-2017 16:00 BLOK Ekipa 9 : 10 Playboys
  21-01-2017 17:00 2ez 2 : 16 Gamba Furiosa
  21-01-2017 18:00 VIPER 4 : 7 Granda

9 kolejka 28-01-2017 14:00 BLOK Ekipa 5 : 2 VIPER
  28-01-2017 15:00 Playboys 7 : 4 RAFkOP
  28-01-2017 16:00 AKS 4 : 5 The Dreamers
  28-01-2017 17:00 Granda 6 : 13 Gamba Furiosa
  28-01-2017 18:00 2ez 2 : 10 Synowie Luja

ćwierćfinały 04-02-2017 15:00 BLOK Ekipa 2 : 3 RAFkOP
  04-02-2017 16:00 Gamba Furiosa 9 : 2 AKS
  04-02-2017 17:00 Granda 3 : 10 The Dreamers
  04-02-2017 18:00 Playboys 4 : 0 Synowie Luja

półfinały 09-02-2017 19:00 RAFkOP 0 : 5 Gamba Furiosa
  11-02-2017 16:30 The Dreamers 2 : 7 Playboys

finały 18-02-2017 14:30 The Dreamers 8 : 3 RAFkOP
  18-02-2017 15:30 Gamba Furiosa 10 : 7 Playboys

TOP Strzelcy- futsal

28Mariusz KopaczGamba Furiosa
27Rafał WierzbickiPlayboys
22Michał RzadekGamba Furiosa
20Rafał GrygielPlayboys
18Mateusz JurytaGamba Furiosa
17Dawid DyrczBLOK Ekipa
16Kokszka GrzegorzSynowie Luja
15Arkadiusz Piątek The Dreamers
13Maciej Job The Dreamers
13Sebastian Gibas2ez
13Mateusz MatyjaBLOK Ekipa
12Kuba StanekGranda
12Jarosław BasiuraGamba Furiosa
11Tomasz KaczmarczykBLOK Ekipa
11Marcin RzeszótkoGranda
11Krzysztof KozinaRAFkOP
10Krzysztof SałapatekVIPER
10Konrad LenartGamba Furiosa
10Pawel GachGamba Furiosa
10Tomasz Listwan The Dreamers
9Pyrtek MateuszSynowie Luja
9Dominik SergielPlayboys
8Mateusz MołekGranda
7Wojciech ZarębaPlayboys
7Wojciech PopielarczykGamba Furiosa
7Grzegorz FrydelGranda
6Lucjan Palcar The Dreamers
5Mirosław KachelAKS
5Michał BargielAKS
5Kamil TakuśkiRAFkOP
5Jakub SzpakVIPER
5Szymon DanelAKS
5Gieracki MichałSynowie Luja
5Karol PytlikAKS
4Szymon WojtyczkoBLOK Ekipa
4Szymon KaczmarczykRAFkOP
4Krzysztof Sala2ez
4Damian OsieckiPlayboys
4Daniel Pupczyk2ez
4Grzegorz TargorzAKS
3ANDRZEJ MALCZEWSKIRAFkOP
3MIROSŁAW GROŃRAFkOP
3Czubin MaciejSynowie Luja
3Hubert KowaliczekBLOK Ekipa
3Damian MigasVIPER
3Łukasz KuligGamba Furiosa
3Jakub NosalGamba Furiosa
3Marek KUDZIARAFkOP
3Adrian MarmolSynowie Luja
3Dawid Mirek2ez
3Roman Barzyczak The Dreamers
2Krzysztof Jończyk2ez
2Marek KowaliczekRAFkOP
2Konrad MirochaPlayboys
2Tomasz WątrobaAKS
2Damian RusinVIPER
2Dariusz Biel The Dreamers
2Mariusz SzewczykGranda
2Mateusz SałaciakVIPER
2Łukasz BrzanaSynowie Luja
1Kamil BiałończykBLOK Ekipa
1Konrad FlakaSynowie Luja
1Mateusz BodzekAKS
1Mateusz MazurBLOK Ekipa
1Łukasz TrybałaGranda
1Jakub LiszkaGranda
1Wojciech KużlikAKS
1Andrzej SzafraniecGranda
1Marcin RuszkiewiczRAFkOP
1Tomasz Jancarz The Dreamers
1Bednarz RafałSynowie Luja
1Filip SzpakVIPER
1Karol DudziakGranda
1Łukasz NieciągVIPER
1Marek Lenik2ez
1Michał WojtyczkoBLOK Ekipa
1Szymon Piątek The Dreamers
1Robert SowaGranda

wyniki -Futsal

18-02-2017 15:30
Gamba Furiosa 10 : 7 Playboys
18-02-2017 14:30
The Dreamers 8 : 3 RAFkOP
11-02-2017 16:30
The Dreamers 2 : 7 Playboys
09-02-2017 19:00
RAFkOP 0 : 5 Gamba Furiosa
04-02-2017 18:00
Playboys 4 : 0 Synowie Luja

Tabela - Futsal

Team
Played Points
1 Gamba Furiosa 9 27
2 BLOK Ekipa 9 21
3 Playboys 9 18
4 Granda 9 15
5 Synowie Luja 9 13
6 The Dreamers 9 12
7 RAFkOP 9 9
8 AKS 9 9
9 VIPER 9 7
10 2ez 9 3

zapowiedŹ -Futsal

Czerwone kartki

Gazetki Promocyjne

HomeSportALPSFutsal 2016/2017Tabela Futsal ALPS liga futsalu 2016-17 Top of Page