Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Futsal ALPS liga futsalu 2016-17
Print
1 kolejka 19-11-2016 14:00 2ez 2 : 4 RAFkOP
  19-11-2016 15:00 BLOK Ekipa 5 : 4 The Dreamers
  19-11-2016 16:00 Granda 8 : 0 AKS
  19-11-2016 17:00 Synowie Luja 5 : 7 Playboys
  19-11-2016 18:00 Gamba Furiosa 11 : 1 VIPER

2 kolejka 26-11-2016 14:00 VIPER 4 : 6 Playboys
  26-11-2016 15:00 Granda 4 : 3 RAFkOP
  26-11-2016 16:00 AKS 0 : 1 BLOK Ekipa
  26-11-2016 17:00 2ez 3 : 10 The Dreamers
  26-11-2016 18:00 Gamba Furiosa 11 : 2 Synowie Luja

3 kolejka 03-12-2016 14:00 AKS 6 : 8 Synowie Luja
  03-12-2016 15:00 The Dreamers 4 : 5 Granda
  03-12-2016 16:00 BLOK Ekipa 5 : 2 RAFkOP
  03-12-2016 17:00 2ez 5 : 6 VIPER
  03-12-2016 18:00 Gamba Furiosa 15 : 2 Playboys

4 kolejka 10-12-2016 14:00 2ez 4 : 15 BLOK Ekipa
  10-12-2016 15:00 VIPER 2 : 2 Synowie Luja
  10-12-2016 16:00 The Dreamers 6 : 3 RAFkOP
  10-12-2016 17:00 Granda 7 : 3 Playboys
  10-12-2016 18:00 AKS 5 : 10 Gamba Furiosa

5 kolejka 17-12-2016 14:00 VIPER 2 : 5 RAFkOP
  17-12-2016 15:00 The Dreamers 7 : 6 Playboys
  17-12-2016 16:00 Granda 0 : 5 Synowie Luja
  17-12-2016 17:00 2ez 2 : 3 AKS
  17-12-2016 18:00 BLOK Ekipa 1 : 9 Gamba Furiosa

6 kolejka 07-01-2017 14:00 RAFkOP 2 : 1 Synowie Luja
  07-01-2017 15:00 AKS 7 : 3 VIPER
  07-01-2017 16:00 The Dreamers 4 : 5 Gamba Furiosa
  07-01-2017 17:00 2ez 1 : 9 Playboys
  07-01-2017 18:00 BLOK Ekipa 8 : 3 Granda

7 kolejka 14-01-2017 14:00 2ez 6 : 5 Granda
  14-01-2017 15:00 VIPER 3 : 1 The Dreamers
  14-01-2017 16:00 Gamba Furiosa 10 : 4 RAFkOP
  14-01-2017 17:00 Playboys 7 : 5 AKS
  14-01-2017 18:00 Synowie Luja 0 : 2 BLOK Ekipa

8 kolejka 21-01-2017 14:00 AKS 5 : 4 RAFkOP
  21-01-2017 15:00 Synowie Luja 9 : 1 The Dreamers
  21-01-2017 16:00 BLOK Ekipa 9 : 10 Playboys
  21-01-2017 17:00 2ez 2 : 16 Gamba Furiosa
  21-01-2017 18:00 VIPER 4 : 7 Granda

9 kolejka 28-01-2017 14:00 BLOK Ekipa 5 : 2 VIPER
  28-01-2017 15:00 Playboys 7 : 4 RAFkOP
  28-01-2017 16:00 AKS 4 : 5 The Dreamers
  28-01-2017 17:00 Granda 6 : 13 Gamba Furiosa
  28-01-2017 18:00 2ez 2 : 10 Synowie Luja

ćwierćfinały 04-02-2017 15:00 BLOK Ekipa 2 : 3 RAFkOP
  04-02-2017 16:00 Gamba Furiosa 9 : 2 AKS
  04-02-2017 17:00 Granda 3 : 10 The Dreamers
  04-02-2017 18:00 Playboys 4 : 0 Synowie Luja

półfinały 09-02-2017 19:00 RAFkOP 0 : 5 Gamba Furiosa
  11-02-2017 16:30 The Dreamers 2 : 7 Playboys

finały 18-02-2017 14:30 The Dreamers 8 : 3 RAFkOP
  18-02-2017 15:30 Gamba Furiosa 10 : 7 Playboys

Czerwone kartki

wyniki - i liga

30-04-2017 13:00
Gamba Furiosa 3 : 3 Los Asfaltos
30-04-2017 11:00
Sami Swoi 2 : 10 AKS
30-04-2017 10:00
The Dreamers 7 : 3 Beton 2
30-04-2017 09:00
Zawojski.pl 3 : 5 Monter

Tabela - I Liga

Team
Played Points
1 AKS 1 3
2 The Dreamers 1 3
3 Monter 1 3
4 Los Asfaltos 1 1
5 Gamba Furiosa 1 1
6 ZrobioneZdrewna.pl 0 0
7 Playboys 0 0
8 Zawojski.pl 1 0
9 Beton 2 1 0
10 Sami Swoi 1 0

zapowiedŹ - i liga

07-05-2017 09:00
Zawojski.pl - ZrobioneZdrewna.pl
07-05-2017 10:00
Sami Swoi - Beton 2
07-05-2017 11:00
Gamba Furiosa - Playboys
07-05-2017 12:00
Los Asfaltos - The Dreamers
07-05-2017 13:00
AKS - Monter

wyniki -ii liga

30-04-2017 14:00
Stolarze 3 : 6 Sportowe świry
30-04-2017 13:00
Relax 1 : 8 Lachy
30-04-2017 12:00
FC Fikoł 1 : 8 Złote Skrzydła
30-04-2017 11:00
Szerszenie 3 : 7 Granda

Tabela - Ii Liga

Team
Played Points
1 Lachy 1 3
2 Złote Skrzydła 1 3
3 Granda 1 3
4 Sportowe świry 1 3
5 RAFkOP 0 0
6 RKS Huwdu 0 0
7 Stolarze 1 0
8 Szerszenie 1 0
9 Relax 1 0
10 FC Fikoł 1 0

zapowiedŹ - ii liga

07-05-2017 10:00
Granda - RAFkOP
07-05-2017 11:00
Stolarze - FC Fikoł
07-05-2017 12:00
Złote Skrzydła - RKS Huwdu
07-05-2017 13:00
RAFkOP - Granda
07-05-2017 14:00
Sportowe świry - Lachy

wyniki -iii liga

30-04-2017 13:00
Mucharz Team 5 : 1 RUTHLESS
30-04-2017 12:00
West Side 1 : 3 Dzikie Wieprze
30-04-2017 11:00
BVB 7 : 1 No Goal
30-04-2017 10:00
Błekitna Gwiazda 7 : 5 VIPER

zapowiedŹ - iii liga

Tabela - Iii Liga

Team
Played Points
1 BVB 1 3
2 Mucharz Team 1 3
3 Błekitna Gwiazda 1 3
4 Dzikie Wieprze 1 3
5 VIPER 1 0
6 West Side 1 0
7 RUTHLESS 1 0
8 No Goal 1 0

Gazetki Promocyjne

HomeSportALPSFutsal 2016/2017Tabela Futsal ALPS liga futsalu 2016-17 Top of Page