Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 26 kwiecień 2017 08:40

Kasper Suski walczy o górskie laury

Można już oddać swój głos w konkursie na Osobowość Ziem Górskich. W tegorocznej edycji  nominowanym w kategorii Średni Przedsiębiorca jest Restauracja i Hotel Kasper Suski.

 

Konkurs „Osobowość Ziem Górskich" to plebiscyt wyróżniający osoby, organizacje i firmy, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju ziem górskich na obszarze Żywiecczyzny, Podhala i Beskidów.

- W związku z zakończeniem II etapu Konkursu "Osobowość Ziem Górskich", to jest wyborem Nominowanych, informujemy, że Restauracja i Hotel Kasper Suski przeszedł do kolejnego etapu konkursu – podał serwis prasowy Suchej Beskidzkiej. - W związku z tym, prosimy o głosowanie na naszego kandydata.

Swój głos można oddać TUTAJ . Ten etap konkursu potrwa do 3 maja do północy.

W każdej kategorii można oddać 1 głos (z jednego adresu IP), ponowne głosowanie jest możliwe po 24 godzinach.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi podczas Uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 3 czerwca 2017 r. w Żywcu.

 

Zdjęcia. KasperSuski.pl

Komentarze   

 
Ala
+2 #1 Ala 2017-05-04 13:28
Świetnie że Kasper Suski został doceniony. Obrusy w restauracji zmieniłabym na butelkową zieleń bo te brązy wyglądaja ponuro. Radziłabym również zmianę pościeli bo wygląda bardzo tanio...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Home Top of Page