Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 02 kwiecień 2017 21:05

Grand Prix dla uczniów z Zespołu Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie!

Uczniowie IV klasy Technikum Ekonomicznego ZSPD Jordanów - Patrycja Sulej i Adam Gościej wzięli udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu  Zarządzania Firmą Ja Titan jako zespół o nazwie „Wextasy” i ……..wygrali!!!

 

Na 1340 drużyn z całej Polski zajęli I miejsce nie dając żadnych szans pozostałym uczestnikom. Rywalizacja trwała od 29 do 31 marca 2017 roku w Warszawie w murach Ministerstwa Finansów.

Ja Titan to gra komputerowa symulująca prowadzenie przedsiębiorstwa. Gra bardzo wiernie oddaje rzeczywistość z jaką na co dzień musi się zmierzyć każdy przedsiębiorca. Dlatego tym bardziej nie łatwo przewidzieć, jak zachowają się inni uczestnicy rynku. Kluczem  do sukcesu jest dogłębna analiza wszystkich czynników rynkowych, podejmowanie racjonalnych decyzji oraz  zdolność do podejmowania ryzyka. Do tego trzeba się wykazać doskonałą znajomością języka angielskiego ponieważ gra jest w tym właśnie języku.

Gratulujemy zwycięzcom  oraz nauczycielce pani Agnieszce Tupcie! Życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze   

 
Z powiatu
+2 #1 Z powiatu 2017-04-03 11:22
BRAWO DLA UCZNIÓW I PANI PROFESOR.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Home Top of Page