Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bankowe \usługi
poniedziałek, 19 grudzień 2016 09:10

JASEŁKA I KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W ZESPOLE SZKÓŁ W BIAŁCE (wideo)

Ostatnia niedziela przed Świętami Bożego Narodzenia to już tradycyjnie radosne spotkanie w Zespole Szkół w Białce.

 Również w tym roku, w niedzielę 18 grudnia o 16: 00 można było zobaczyć Jasełka, przygotowane przez nauczycieli oraz uczniów, pod kierownictwem pani Barbary Łatki.

Scena pomieściła ponad 80 aktorów, którzy swoim wyjątkowym śpiewem kolęd i pastorałek oraz charyzmatyczną grą aktorską wprowadzili wszystkich uczestników w świąteczny, radosny nastrój. Piękna multimedialna dekoracja, rekwizyty oraz stroje to tylko niektóre atrakcje, gdyż tak jak w poprzednich latach na scenie pojawili się nie tylko uczniowie, ale także ich nauczyciele. Na światowej konferencji upadłych aniołów pojawiły się panie: Katarzyna Rusin Ficek oraz Magdalena Smyrak-Bogdan. Zastępy aniołów wsparła pani Anna Wilczek, natomiast w pałacu Heroda- pana Krzysztofa Myszogląda, wraz ze swoimi podopiecznymi tańczyła pani Natasza Rembielak. Widownia przyjęła przedstawienie z wielkim uznaniem, obsypując występujących gromkimi brawami, po których nastąpiło wspólne śpiewanie kolęd.

Wśród publiczności było bardzo wielu mieszkańców Białki, za co dziękują organizatorzy. Nie zawiedli również zaproszeni goście: pan burmistrz Paweł Sala, pani Sołtys Lucyna Migas z mężem, ks. proboszcz Jerzy Klauzner, radni Białki: pani Stanisława Świstek oraz pan Zdzisław Wróbel z żoną,   a także komendant policji pan Dariusz Drobny wraz z żoną.

Miejmy nadzieję, że Jasełka w Zespole Szkół w Białce rozpoczną radosny czas oczekiwania na Narodzenie Pana Jezusa, a w naszych sercach zagości dobro i pokój.Komentarze   

 
Szkoła Toporzysko
+2 #1 Szkoła Toporzysko 2016-12-23 07:30
Gratulujemy Nauczycielom i Uczniom PRZEPIĘKNY WYSTĘP I WSPANIAŁA GRA AKTORÓW
Wesołych Świąt
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Home Top of Page