Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 26 listopad 2016 16:55

Statuetka Kamena dla Barbary Woźniak - dyrektor Miejskiego Muzeum w Suchej Beskidzkiej

Nagroda przyznana jest osobom, zespołom, instytucjom i stowarzyszeniom, których działalność przyczynia się znacząco do rozwoju twórczości artystycznej i upowszechniania kultury w Suchej Beskidzkiej. Kamena przedstawia stojącą w tanecznym ruchu postać kobiety, trzymającą w rękach flet przykrytą zwiewnym woalem. Postać Kameny umiejscowiona jest na czaszy dzwonka. Autorem statuetki jest Wiesław Kwak.

W kategorii animator kultury nagrodę otrzymała Barbara Wożniak – Dyrektor Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej. Barbara Woźniak  jest absolwentką Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach: Etnologia i Antropologia Kulturowa oraz Historia Sztuki. Obecnie jest w trakcie realizacji przewodu doktorskiego w zakresie nauk humanistycznych i ekonomicznych na Wydziale Komunikacji i Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Suchej Beskidzkiej mieszka od 1998 roku, gdzie po odbyciu stażu w Miejskiej Bibliotece Publicznej, pracowała w Miejskim Ośrodku Kultury - Zamek w Suchej Beskidzkiej, jako specjalista do spraw wystaw w Galerii Sztuki MOK-Zamek. Od kwietnia 2007 roku jest Dyrektorem Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej. Posiada tytuł kustosza dyplomowanego z nadania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, uprawnienia w zakresie zarządzania kulturą i zarządzania projektami. Jej umiejętności sprawnego i efektywnego działania wyrażają liczne przedsięwzięcia i wystawy, nawiązujące do dziedzictwa historycznego oraz kulturowego Suchej Beskidzkiej, jednocześnie promując miasto i region.

Pani Barbara Woźniak jest autorką i współautorką wielu publikacji, przewodników, albumów historycznych i opracowań związanych z miastem i regionem.

 

Komentarze   

 
Dagma
-14 #4 Dagma 2016-11-28 08:15
Jaki właściciel portalu, taki i portalik (mały)
Cytować
 
 
złota rybka
+1 #3 złota rybka 2016-11-27 21:57
Małopolską rządzi koalicja PO-PSL. PiS jest w opozycji. Wyvbory samorządowe odbędą się w 2018. Nic więc dziwnego, że koalicja rządząca coraz mocniiej jest krytykowana przez opozycję.
Zdaniem radnego Rafała Stuglika, radnego wojewódzkiego z naszego regionu, Małopolska Zachodnia jest najsłabiej rozwijającym się subregion naszego województwa
- Tak przynajmniej wynika z danych Głównego Urzędu statystycznego za lata 2010-2014. Dlaczego akurat ten podregion jest najsłabszy? Przez ostatnie lata władzę w województwie małopolskim sprawuje koalicja PO - PSL, która potężne środki finansowe lokuje w dużych aglomeracjach (np. Kraków,Tarnów.. .) . Taka polityka jest zaprzeczeniem polityki zrównoważonego rozwoju całej Małopolski. Prowadzi do zubożenia społeczeństwa i emigracji zarobkowej. Wielokrotnie z sejmikowej mównicy apelowałem do Zarządu Województwa Małopolskiego o zmianę tej niekorzystnej dla mieszkańców z zachodniej małopolski polityki.– ma nadzieję radny Rafał Stuglik.
Cytować
 
 
Maria
+7 #2 Maria 2016-11-27 12:43
Bardzo serdecznie gratuluję.Opróc z odpowiedniego wykształcenia,u miejętności ,wiedzy- Pani Barbara jest niezwykle ciepłym,dobrym Człowiekiem, wyróżnia się empatią.Dużo dobrego.
Cytować
 
 
pawel a
+3 #1 pawel a 2016-11-26 21:23
gratuluję
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Home Top of Page