Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bankowe \usługi
czwartek, 18 maj 2017 11:02

Kraksa na skrzyżowaniu

Chwila nieuwagi, pośpiech i stało się. W Zembrzycach na skrzyżowaniu starej drogi wojewódzkiej z drogą prowadzącą do Stryszowa doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

Z naszych ustaleń wynika, że prowadzący volkswagena passata wyjeżdżał właśnie od strony Stryszowa, czyli z drogi podporządkowanej. Wjechał w prawidłowo poruszającego się volkswagena caddy, wpychając go do rowu.  Do szpitala zabrano pokrzywdzonego w wypadku.   

//

Komentarze   

 
Kamil
+4 #1 Kamil 2017-05-19 20:26
Tak to jest dać młodym gówniarzom auto
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112Kraksa na skrzyżowaniu Top of Page