Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 12 maj 2017 17:47

To było podpalenie

Na początku tygodnia w godzinach nocnych doszło do pożaru budynku stodoły w miejscowości Baczyn. Pomimo działań strażaków całkowitemu spaleniu uległ fragment drewnianej stodoły.

Straty wyniosły około 10 tysięcy zł. Zarówno policjanci, którzy prowadzili oględziny, jak i biegły z zakresu pożarnictwa stwierdzili, że stodołę ktoś podpalił. W związku z tym, funkcjonariusze rozpoczęli wszechstronne działania w celu ustalenia sprawcy. Już po dwóch dniach zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Budzów, który przyznał, że to on doprowadził do pożaru. Został mu przedstawiony zarzut zniszczenia mienia, za co grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112To było podpalenie Top of Page