Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 12 styczeń 2017 08:58

Zawoja. Pożar domu na Piergiesowych Polankach.

Nieznane są na razie przyczyny pożaru domu jaki w nocy wybuchł na zawojskim osiedlu Piergiesowe Polanki. Działania wciąż trwają.

Akcja prowadzona jest w trudnym terenie. Samochody strażackie dojeżdżają do pożaru nie najbliższą drogą prowadzącą z Zawoi Centrum, lecz nadkładają drogi i jeżdżą przez Przysłop, gdyż dotarcie od centrum wioski jest niemal niemożliwe. W akcji bierze udział 20 zastępów. Straty na pewno będą duże zanim strażacy dojechali do pożaru to ogień rozprzestrzenił się na cały dach. Ratownicy z  pogotowia, których na miejsce pożaru dowieźli strażacy, udzielili pomocy mieszkance domu. Kobieta prawdopodobnie wskutek zdenerwowania źle się poczuła.

 

Komentarze   

 
https://google.com
0 #8 https://google.com 2017-04-12 14:38
Google, inside its Adsense program, now affords CPA or Price Per Action the place marketers can now obtain bigger returns for displaying Google's hyperlinks on their webpages.
Cytować
 
 
Marek
+6 #7 Marek 2017-01-15 20:11
Myślę, że brak odśnieżania dotyczy całej Zawoi, no oprócz drogi głównej. Wszystkie przysiółki mają z tym problem, Jaworskie zasypane śniegiem, pod ktorym od pierwszych opadów leży śnieg. Nawet na łańcuchach podjazd jest dużym wyczynem.
Cytować
 
 
Małgorzata
+11 #6 Małgorzata 2017-01-14 21:10
W Zawoi oszczędności na odsnieżaniu, koordynator wydaje decyzję o wyjezdzie osobie, która wygrała przetarg na robote, wyjazd najlepiej po zaniku opadów,jest to przykre, płacimy podatki, na Piergiesowe Polanki nie była droga odśnieżona a w nocy opady i wiatr sprzyjały kurowi,ludzie stracili dorobek życiowy....
Cytować
 
 
Ba
+5 #5 Ba 2017-01-14 07:36
Piotrek drogbud odpowiada za drogi powiatowe nie za gminne...
Cytować
 
 
jontek
+4 #4 jontek 2017-01-13 18:56
Cytuję Piotr:
Ok, ok...ale za odśnieżanie drug w gminie Zawoja odpowiada Drog-bud. To tylko głośny przykład tego z czym na codzień muszą się mierzyć służby ratunkowe dzięki naszym wspaniałym włodarzą...


Piotrek, nie gadaj głupot. Za odśnieżanie dróg na terenie gminy - przynajmniej gminnych - odpowiada wójt gminy. To on bierze za to co miesiąc ogromne pieniądze. Więc to nie jedna czy druga firma odpowiada za stan dróg, a wójt, I to wójt ponosi pośrednio odpowiedzialnoś ć za tą tragedię.
Cytować
 
 
Piotr
+8 #3 Piotr 2017-01-13 10:08
Ok, ok...ale za odśnieżanie drug w gminie Zawoja odpowiada Drog-bud. To tylko głośny przykład tego z czym na codzień muszą się mierzyć służby ratunkowe dzięki naszym wspaniałym włodarzą...
Cytować
 
 
kate
+47 #2 kate 2017-01-12 12:47
Ktoś z gminy powinien mieć na sumieniu tą sytuację. Być może straży udaloby się cokolwiek uratować, gdyby mieli jak dojechac na miejsce.
Drogi gminne pozostają nieodśnieżone, ale o kolejnych wyborach już się mówi.

Ale to już świadczy o tym jakich mamy rządzycych, w powiecie nie ma takich sytuacji. Odsniezanie jest kluczowym zadaniem władz. A te, jak widac spoczeły na laurach.
Cytować
 
 
Kas
-34 #1 Kas 2017-01-12 12:13
Ciekawe czy zastęp z Zawoi z rowu wyciągnęli czy dalej leżą :p
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112Zawoja. Pożar domu na Piergiesowych Polankach. Top of Page