Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jacek Moćko
poniedziałek, 09 styczeń 2017 07:33

Łętownia. Pożar autobusu

Na około 100 tys. zł oszacowano straty jakie wyrządził wczorajszy pożar w Łętowni. Na os. Bielowa zapalił się autobus.

Strażacy robili co mogli, ale zanim dotarli na miejsce zdarzenia to ogień szalał już na całego, wdzierając się do wnętrza pojazdu. Za przyczynę pożaru przyjmuje się przegrzanie silnika, ale nie można wykluczyć zwarcia w instalacji elektrycznej.

Zdjęcia: OSP Łętownia

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112Łętownia. Pożar autobusu Top of Page