Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 08 styczeń 2017 22:10

Juszczyn. Pożar i zadymienie w budynku

Na około 30 tys. zł oszacowano wstępnie straty jakie wyrządził pożar, który dziś wieczorem wybuchł w domu na osiedlu Tatarowa w Juszczynie. Z żywiołem walczyli strażacy z sześciu zastępów. 

Choć straty są duże to mogły być jeszcze większe, ale strażakom udało się opanować sytuację w zarodku. Ogień zniszczył część drewnianej ściany (resztę strażacy musieli rozebrać) i kominek. To właśnie awaria systemu grzewczego (rozszczelnienie) doprowadziła zdaniem strażaków do powstania ognia. Gdyby ten nie został w porę ugaszony to cały dom mógł stanąć w płomieniach!

6

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112Juszczyn. Pożar i zadymienie w budynku Top of Page