Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bankowe \usługi
piątek, 06 styczeń 2017 21:52

Sidzina. Pożar poddasza

Nieznane są na razie przyczyny pożaru poddasza budynku gospodarczego. Czerwony kur pojawił się dziś wieczorem nad os. Migasy w Sidzinie.

Z żywiołem walczyło trzynaście zastępów strażackich. Akcji nie ułatwiał panujący mróz, który pomimo ognia dawał się strażakom we znaki. Zaś samego gaszenia nie ułatwiał rodzaj materiałów przechowywanych w budynku. Znajdowały się w nim trociny i odpady powstałe przy obróbce drewna.

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112Sidzina. Pożar poddasza Top of Page