Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 04 styczeń 2017 14:32

Lachowice. Wyskoczył z jadącego samochodu!

Sceny grozy rozegrały się na lachowickim osiedlu Kachle. W opałach znalazł się kierowca volkswagena, który w obawie o życie zdecydował się na karkołomne wyskoczenie z… jadącego samochodu.

Auto nie zdołało podjechać pod górę i zaczęło się z niej zsuwać. Kierowca widząc, co się święci wyskoczył z auta. Co prawda mocno się potłukł, ale mogło zakończyć się dużo gorzej. Volkswagen zsunął się bowiem z drogi na stromą skarpę. Na szczęście się z niej nie stoczył, ale w każdej chwili mógł. A wówczas życie kierowcy, gdyby nadal przebywał w pojeździe, wisiałoby na włosku.

 

Komentarze   

 
z za płotu
+2 #5 z za płotu 2017-01-05 11:34
Takie przykłady pokazuje się nie dla sensacji tylko ku przestrodze, inaczej byłaby to tylko tania sensacja, o której po godzinie nikt nie pamięta. Zastanowił mnie wpis..... "bzdura, stałem z boku i widziałem jak piłował tego golfa na ręcznym", no właśnie..... Bo chodzi o to, by patrzeć, stać i się śmiać. Jak na dłoni widać czy mieszkańcy dbają o swoją drogę. Człowiek stał i patrzył,.... nie pomógł,... bo co to on jest "pomoc drogowa". Droga jest biała, znaczy nikt nie wysila "4liter" by posypać piaskiem czy machnąć kilka razy łopatą. " To straszny obciach zrobić coś dla innych, lepiej patrzeć lub mędrkować jaki to każdy super kierowca i spryciarz.... Inna sprawa to lokalna znieczulica dla spraw wspólnych, ...co ja bedę dla innych jak sam nie jadę... :-). Typowe dla kierowców KSU,...
Cytować
 
 
Obiektywem
-1 #4 Obiektywem 2017-01-05 02:41
McGyver zrobiłby to inaczej! Przede wszystkim - mniej STRAŻY- bo koleś oszczędny - wystarczyłby Rusek od sąsiada albo Pajero na dobrych kapciach ;) z wciągarką.... Dostałby tryngla...a tak to pójdzie na nasze konto ;)
Cytować
 
 
Marian
+5 #3 Marian 2017-01-04 16:49
Jak zwykle,ktoś pisze głupoty,dla sensacji !!!
Cytować
 
 
xyz
+13 #2 xyz 2017-01-04 16:39
Jak już chce Pań redaktor być tak rzetelny to zdarzenie miało miejsce na osiedlu Dudziakówka.
A po drugie nie Kachle tylko Kachlówka.
Pozdro.
Cytować
 
 
Obserwator69
+17 #1 Obserwator69 2017-01-04 15:30
bzdura, stałem z boku i widziałem jak piłował tego golfa na ręcznym
Cytować
 

Dodaj komentarz

Redakcja serwisu Sucha24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.


Kod antyspamowy
Odśwież

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112Lachowice. Wyskoczył z jadącego samochodu! Top of Page