Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Alarmowy 112 (977)

piątek, 28 kwiecień 2017 19:04

Członkowie gangu wpadli w Jordanowie

Napisał

Ponad 200 kilogramów narkotyków rozprowadziła w Norwegii zorganizowana grupa przestępcza z Mazowsza. Gang został rozbity przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Akcja była prowadzona m.in. w Jordanowie.

Na południowych stokach Babiej Góry, w okolicach Gubernasówki oraz lasach Orawy trwa akcja poszukiwawczo-ratownicza.

środa, 26 kwiecień 2017 21:07

„Pod Krzyżem” miejscem aktu wandalizmu?

Napisał

W zeszłym tygodniu doszło do dewastacji tablic umieszczonych na krzyżu w miejscu, gdzie odbywają się coroczne majówki organizowane przez ratowników Sekcji Babiogórskiej Grupy Beskidzkiej GOPR. Najprawdopodobniej tablice stały się celem wandalów lub osób, które chciały uzyskać korzyści finansowe z odzysku jednej z tablic.

wtorek, 25 kwiecień 2017 15:06

AKTUALIZACJA: Poszukiwany Kamil Wciślak.

Napisał

Rodzina i Policja proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego 15-latka.

piątek, 21 kwiecień 2017 10:10

Budzów. Pijacki rozbój w biały dzień

Napisał

Do dwunastu lat więzienia grozi 40-latkowi, który w centrum Budzowa pobił i obrabował mieszkańca tej wsi. Podejrzany został zatrzymany w Jachówce. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany w charakterze sprawcy rozboju. Przyznał się do winy

czwartek, 20 kwiecień 2017 19:41

Lawiny mogą zejść samorzutnie!

Napisał

Lawinowa „trójka na Babiej Górze”. Niedoświadczeni w górskich wyprawach turyści nie powinni planować w najbliższych dniach wyjścia na szlaki Babiogórskiego Parku Narodowego. GOPR ogłosił III stopień zagrożenia lawinowego!

czwartek, 20 kwiecień 2017 11:07

Uważnie, ostrożnie, a czasami i to nie pomaga

Napisał

Samochody osobowe, a nawet autobus, to ofiary czwartkowego ataku zimy w powiecie suskim. Najczęściej metą ich wyprawy przy takich warunkach atmosferycznych stają się przydrożne rowy.

czwartek, 20 kwiecień 2017 08:45

Kurów. Osobówka wpadła na busa

Napisał

Nie będzie przesadą napisanie, że na drogach naszego powiatu zapanował armagedon. Do kolejnego w ostatnich godzinach wypadku doszło w Kurowie.

środa, 19 kwiecień 2017 19:20

Jordanów. Tył naczepy zsunął się do rowu

Napisane przez

Tym razem nie zima, ale chwilowa dekoncentracja i niewłaściwa ocena sytuacji sprowadziły kłopoty na kierowcę ciężarówki.  Nie udało mu się wjechać na drogę krajową ciągnącą się przez Jordanów. 

Strona 1 z 76

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112 Top of Page