Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Alarmowy 112 (908)

wtorek, 21 luty 2017 12:29

Sucha Beskidzka. Wymusił pierwszeństwo?

Napisał

Chwila nieuwagi i… nawet mechanik nie pomoże. Kto tu chciał być królem szos jeszcze nie wiadomo, ale samochody są solidnie poobijane, na szczęście nikomu nic się nie stało.

sobota, 18 luty 2017 21:16

Wepchnął peugeot na busa

Napisał

O dużym pechu może mówić kierowca peugeota. Auto, którym liczył, że jeszcze długo pojeździ, zostało dziś „sprasowane”.

środa, 15 luty 2017 14:06

Jordanów. Alarm na rynku

Napisał

Po południu na jordanowski rynek na sygnale wjechały wozy strażackie. Do niebezpiecznej sytuacji doprowadził wadliwie działający piec centralnego ogrzewania.

wtorek, 14 luty 2017 17:45

Zajechał drogę Fiatowi.

Napisane przez

Do bliskiego, aczkolwiek niezbyt miłego spotkania doszło w Wysokiej.

Na medal zasłużyła dwójka klientów jednego ze sklepów w Białce, która podejrzewała, jak się okazało całkiem słusznie, że klient tego sklepu jest w stanie nietrzeźwości. I że do tego sklepu przyjechał samochodem.

W bazie policji z Suchej, Makowa i Jordanowa pozostaje 15 poszukiwanych. Wielu z nich nie można ująć od kilka lat!

W związku z dużą liczbą pożarów w tym roku przedstawiamy apel KP PSP Sucha Beskidzka m.in. o tym, jak dbać o przewody dymowe.

wtorek, 07 luty 2017 11:23

Milionowe straty pożaru karczmy. Powód?

Napisał

Straty spalonej karczmy w Zawoi są kolosalne. Właściciel właśnie podał ich szacunkową wartość. Policja podaje też wstępne przyczyny pożaru, który w minionym tygodniu poruszył wszystkich mieszkańców naszego powiatu.

sobota, 04 luty 2017 17:10

Najechanie w Naprawie

Napisał

Wystarczyła chwila dekoncentracji i nie do końca zachowany bezpieczny odstęp między pojazdami no i stało się… W Naprawie doszło do kolizji.

Strona 1 z 70

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112 Top of Page