Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Alarmowy 112 (951)

poniedziałek, 27 marzec 2017 22:03

Zagrożenia w Sieci - profilaktyka, reagowanie

Napisał

Projekt „Zagrożenia w Sieci - profilaktyka, reagowanie”, realizowany jest już od 2013 roku przez policjantów w szkołach, powstał jako odzew na zapotrzebowanie zgłaszane przez nauczycieli i rodziców, którzy dostrzegają problemy z jakimi spotykają się dzieci - już w Szkołach Podstawowych.

niedziela, 26 marzec 2017 17:38

Jordanów. Zapalał trawy na oczach strażaków!

Napisał

Część uczestników XI Turnieju dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych przecierała oczy ze zdumienia, kiedy po wyjściu z ZS im. H. Kołłątaja zobaczyli płonące trawy na jordanowskiej Hajdówce i niemal na wyciągnięcie ręki sprawcę całego zamieszania.

niedziela, 26 marzec 2017 17:25

Dachowanie audi w Bystrej

Napisał

Niewiele zostało z audi coupe, którego kierujący w Bystrej nie zapanował nad pojazdem. W efekcie samochód wyleciał z drogi i dachował. 

sobota, 25 marzec 2017 18:56

Motocyklista w opałach

Napisał

Wypadki z udziałem motocyklistów nierzadko źle się kończą. Wiele wskazuje jednak na to, że ten jaki wydarzył się w Suchej na ul. Mickiewicza tragiczny w skutkach nie będzie. 

sobota, 25 marzec 2017 14:38

Nissan staranował audi

Napisał

Przed południem na krajowej 28 pomiędzy Makowem z Suchą utworzyły się spore korki. To wynik kolizji jaka miała miejsce na pograniczu tych dwóch miast. 

środa, 22 marzec 2017 21:41

Tir w rowie. Przyczyną pęknięta opona

Napisał

Do wypadków i kolizji na pograniczu Naprawy i Krzeczowa kierowcy zdążyli się przyzwyczaić. Zazwyczaj doprowadza do nich nieostrożność kierowców. Dziś jednak problemy kierowcy ciężarówki spowodowane były wypadkiem losowym.

Do tragedii doszło w Makowie Podhalańskim na ul. Wolności. W dramatycznych okolicznościach zginął 59-latek.

Po południu w Skawicy doszło do spotkania opla insigni z volkswagenem golfem. Nie było to bynajmniej spotkanie towarzyskie. W efekcie po nim pojazdy czeka wizyta w warsztatach. 

sobota, 18 marzec 2017 13:18

Lachowice. Pożaru domku letniskowego.

Napisał

Przed południem zastępy strażackie pojawiły się na os. Wojtaszki w Lachowicach. Doszło na nim do pożaru domku letniskowego. 

Strona 1 z 74

Gazetki Promocyjne

HomeAlarmowy 112 Top of Page